Терморегуляторы OCC2 і OCD2

Програмовані терморегулятори OCC2 і OCD2 – найкращий вибір для створення оптимального теплового комфорту з мінімальними енерговитратами. Терморегулятори управляють Вашою системою обігріву, включаючи її в певні проміжки часу в різні дні тижня. Існує можливість встановити 4 режими (події) на кожен день з різною температурою.

Похилий цифровий дисплей з підсвіткою робить зручним зчитування інформації. Вмикання і вимикання терморегулятора відбувається за допомогою кнопки-вимикача. При першому включенні необхідно виставити тільки час і день тижня. Терморегулятор поставляється із заводськими установками програм, які підходять для більшості об’єктів.

Заводські настройки проміжків часу і температур можуть бути змінені в залежності від потреб. Існує можливість вибрати наступні програми:
– 4 режими на 5 днів і 2 режими на 6-7 дні,
– 4 режими на 6 днів і 2 режими на 7 день,
– 4 режими на 7 днів.
Повернення до заводських установок відбувається шляхом натискання гострим предметом в отвір з маркуванням R.

За допомогою опції «ручне управління» задані програми можуть бути легко скасовані, а терморегулятор переведений в режим тривалої підтримки однієї температури. Це особливо зручно під час свят або відпустки, коли Вам потрібно знизити температуру, бо в приміщенні тривалий час нікого не буде. Для повернення до заданих програмування досить натиснути кнопку «ОК».

ОСС2 і OСD2 мають адаптивну функцію, за допомогою якої терморегулятор самостійно вираховує, коли нагрів повинен бути включений, щоб комфортна температура була досягнута в заданий час. В заводських установках загального доступу не активована, тобто терморегулятор включить обігрів у встановлений час. Адаптивну функцію можна легко активувати за допомогою «Керівництва з програмування»

У разі відключення живлення терморегулятора від мережі на час більше 50 годин, терморегулятор повернеться до заводських установок програм і необхідно знову буде ввести час і день тижня. Все установки і поточний час будуть збережені в разі відключення системи обігріву за допомогою клавіші-вимикача на терморегулятор.

Функція моніторингу споживання електроенергії дозволяє відслідковувати енерговитрати.

Допускається установка терморегуляторів в ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Використання:

OCC2-1991 – регуляція температури підлоги
OCC2-1999 – регуляція температури в приміщенні
OCD2-1999 – регуляція температури в приміщенні і обмеження
максимальної або мінімальної температури поверхні підлоги. Датчик температури підлоги в OTD2-1999 використовують як датчика-обмежувача, що дозволяє створити оптимальний тепловий комфорт, не допускаючи холодну поверхню покриття підлоги або захистити дерев’яні підлоги від пошкодження (наприклад, для дерев’яних підлог макс.t 27 ° С)

OCD2-1999 можна змінити в OCC2-1991 або OCC2-1999, використовуючи «Керівництво з програмування», вибравши активні датчики (повітря, підлоги)
• датчики: OCC2-1991: підлоги на проводі 3 м (в комплекті)
OCC2-1999: повітря (вбудований)
OCD2-1999: підлоги на проводі 3 м (в комплекті)
повітря (вбудований) • навантаження: 16А / 3500 Вт
• занурений монтаж
• напруга: 220 В 50 Гц
• діапазон температур: +5 …. + 40 ° С
• ступінь захисту: ІР21
• розмір (Д х Ш х В): 80х80х48
• гарантія 3 роки

Серія для дизайнерських рішень
Для задоволення дизайнерських рішень пропонуємо розширену серію програмованих терморегуляторів OCC2 / OCD2. Прямокутна рамка змінює класичний дизайн на сучасніший. Крім стандартного білого кольору, доступні вишукані кольори – металік (B5) і антрацит (D6).

occ2_2 occ2_3 occ2_1