Загальна інформація

Все більше і більше людей у ​​світі дізнаються про комфорт теплої підлоги. Подібна система опалення підходить практично для будь-якого типу підлоги і може бути використана як в житлових будинках, так і в офісних будівлях.

Система «тепла підлога» не займає корисну площа приміщення, як громіздкі опалювальні секції. Тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, створюючи комфортну для людини температуру.

Більш того, Вам ніколи не доведеться стирати з різних частин системи пил, і ви зможете використовувати весь вільний простір кімнати за своїм розсудом. Установка електронного термостата дозволяє вибрати необхідний температурний режими,  регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.

Нагрівальні кабелі Nexans завжди відрізнялися високою якістю, безпекою і надійністю.

Такі розробки, як двожильний кабель, прихована сполучна муфта і вдосконалений екран у кабельних сіток Millimat, значно знизив ризик виходу кабелю з ладу. Вся продукція розробляється і тестується відповідно до міжнародних стандартів, в той же самий час відповідаючи вимогам європейських стандартів на кабель середньої напруги. Продукція також сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001 та захисту навколишнього середовища ISO 14001 та EMAS. Гарантійний термін служби продукції Nexans складає 20 років.