Електричні панелі

Енса ПАНЕЛІ

Електричний панельний обігрівач ENSA P500 використовує в своїй роботі два види передачі тепла – конвекційний і інфрачервоний, потужність якого 500 Ватт. Дана модель може виступати в ролі основної системи опалення, а може стати частиною системи додаткового опалення, в яку входять інфрачервоні панелі. Існує можливість об’єднати кілька обігрівачів в групу, створити систему, яка буде управлятися одним термостатом. Модель ПО-500 вимагає підключення зовнішнього термостата, для досягнення кращих результатів в економічності.

Infrakrasnaya-nagrevatel_naya-panel_-ENSA-P900G-900Vt-600h12-283622bХарактеристики:
Опалювальна площа:
• Основне опалення: 7-9 м2 (21-28м3)
• Додаткове опалення: 8 – 12 м2 (24-36м3)
Температура поверхні: 80С +/- 5С
Тип монтажу: Настінний обігрівач
Тип обігрівача: Довгохвильовий інфрачервоний електричний обігрівач

Опис:
Якщо ви бажаєте автоматизувати або об’єднати певну кількість обігрівачів в мережу, налаштувати керування ними через один термостат – кращим стане вибір моделі з можливістю підключення зовнішнього тижневого терморегулятора. Таке рішення дозволить легко програмувати всю систему опалення, задавати температурний режим на тиждень вперед, економити електроенергію.

Приклад застосування:
Ви є щасливим володарем заміського будинку, але можете бувати там лише на вихідних? Тоді найкраще Вам підійде система, яка в будні дні буде лише підтримувати мінімальну температуру, підтримувати теплової баланс і не дасть замерзнути комунікаціям. А для вихідних днів можна буде налаштувати окремий режим роботи, який включить систему за кілька годин до вашого приїзду і створить максимально комфортні умови. А після зможе сама знову перейти в найбільш економічний режим.

Застосування
Довгохвильові інфрачервоні нагрівальні панелі (ІК обігрівачі) можна застосовувати досить широко:
Використовувати інфрачервоні панельні обігрівачі в побуті стане правильним рішенням для кожного будинку. Високі критерії безпеки, екологічність та економічність дозволили панельним обігрівачів добре себе зарекомендувати в найкоротші терміни.
Якщо вам недостатньо системи централізованого опалення або вона відсутня зовсім, ви легко можете встановити ІК обігрівач ENSA в своєму будинку. Це допоможе підтримувати необхідну температуру, адже нагрівальні панелі ENSA – системи автономного опалення, які дозволяють гнучко регулювати температуру незалежно, створювати різні умови в різних приміщеннях.
Інфрачервоні панельні обігрівачі ENSA мають дуже малу споживану потужність, тому звільняють електричну мережу від значних навантажень.
Використовувати інфрачервоні панельні обігрівачі можна і в комерційних умовах:
Для опалення офісу, магазину, торгової точки, а так же будь-який інший малої архітектурної форми – з цього завдання відмінно підійде настінний інфрачервоний обігрівач торгової марки ENSA.
Використання системи опалення ENSA в комерційному приміщенні дасть Вам:
Простотою монтаж (немає необхідності проводити капітальну реконструкцію);
Простий демонтаж (систему легко можна забрати і використати в іншому місці);
Можливість тонкої настройки температури в кожному приміщенні окремо (керувати кожним обігрівачем окремо, або групою обігрівачів);
Значне зменшення витрат на комунальні послуг. Обігрівачі ENSA має високий рівень тепловіддачі завдяки змішаним дії: інфрачервоному типом і конвекції;
Звільнення від необхідності отримувати будь-яку дозвільну документацію (використання систем електричного опалення ENSA не вимагає дозволу та погодження).
Переваги
Екологічність. Нагрівальні панелі ENSA не зашкодять екології Вашого будинку, адже в них немає вбудованого вентилятора, вони не піднімають пил, а нагрівальний елемент не буде пересушувати повітря, спалювати частинки пилу. Використання в обігрівачах ENSA нагрівального елемента закритого типу, температура поверхні якого може досягати 85С, надійно захищає кисень від попадання на поверхню і від згорання. Саме тому використання обігрівача ENSA не змусить вас почувати сухість повітря або сторонні запахи, ви лише відчуєте приємне тепло.
Економічність. Панельні обігрівачі працюють на двох принципах: інфрачервоному випромінюванні і конвекції. Це значить, що теплопередача відбувається не тільки в повітря, а й на всі предмети, які теж починають віддавати тепла. Наприклад, за умови, що висота стель не боле 3-х метрів, на один квадратний метр необхідно не менше 100 Ватт. А використання інфрачервоного опалення значно знижує коефіцієнт теплових втрат, тому можна розраховувати на 50-60 Ватт на метр квадратний. Таким чином, використання інфрачервоного виду опалення дозволяє економити до 30-50%, електроенергії, в порівнянні з тим, чого вимагають конвекційні системи. Висока продуктивність панельного обігрівача ENSA, дає можливість найбільш ефективно використовувати витрачену електроенергію. Передача тепла виробляється безпосередньо по всій поверхні обігрівача. А це:
Моделі: P500 і P500T – мають площу теплопередачі – 750 см2.
Моделі: P750 і P750T – мають площу теплопередачі – 1000 см2.
Можна порівняти ці показники з показниками інших видів конвекторів. Так, площа теплопередачі конвектора зі сталевим нагрівальним елементом становить до 20 квадратних сантиметрів, а у конвектора з нагрівальним елементом з силуміну – 30-35 квадратних сантиметрів. Крім того, на економічність значно впливає якість термостата.
Моделі ENSA P500T і P750T, оснащуються вбудованим термостатом зі шкалою температур до 30С, що дозволяє точно визначати температуру приміщення, а також своєчасно вмикати і вимикати прилад для максимальної економічності.
Практичність. Опалювальні інфрачервоні панелі ENSA відрізняються простотою установки, відсутністю необхідності отримання дозволів та погоджень. Конструктори подбали про те, що ви могли самостійно провести установку, не привертаючи монтажні організації, або інших фахівців.
Обігрівач ENSA створює лише незначну навантаження на електричну мережу, тому придатний для установки навіть в ті приміщення, електрична мережа яких не передбачена для установки електричного опалення. Важливу роль відіграють габаритні розміри обігрівача. Він не займає багато місця, товщина всіх обігрівачів модельного ряду становить не більше 5 см.
Надійність. Використання якісних матеріалів і сучасного обладнання забезпечили обігрівачів ENSA до 25 років роботи. Лицьова сторона виготовляється з міцної сталі, що надійно захищає нагрівальний елемент від пошкоджень або виходу з ладу. Завдяки цій опції, панельні обігрівачі ENSA можна встановлювати навіть в громадських місцях, виключаючи можливість випадкового пошкодження. Гарантійний термін експлуатації на всі прилади становить 2 роки. Вся продукція сертифікована.