Теплі вікна

Теплі вікна eco-glass
Де застосовується тепле скло?

Обігріваюче тепле скло може використовуватися скрізь, де необхідно тепло. Більш того, тепле скло кращий варіант в тих випадках, коли зі своїм завданням не справляються традиційні системи опалення! Залежно від конкретних цілей замовника виробник – компанія «Thermo Glass» має можливість варіювати потужність і температуру на поверхні електрообогріваючого скла, а також форму і розміри теплого скла, що відкриває величезні перспективи і дозволяє застосовувати склопакети з функцією обігріву Thermo Glass в приміщеннях будь-якого призначення.

Вікна – один з основних джерел тепловтрат в кожному будинку, опір теплопередачі вікон приблизно в 5 разів менше, ніж стін. У вас можуть бути встановлені найдорожчі і якісні склопакети, але коли температура на вулиці нижче, ніж в будинку, то поверхня вікна – це найбільш холодне місце в приміщенні. Звідси малоприємний «ефект холодного вікна» – навіть якщо в кімнаті досить тепло, а вікно закрите, то неминуче виникає відчуття холоду і протягу від вікна, адже тепле повітря, стикаючись зі склом, охолоджується і опускається вниз.
Підвищення температури повітря в кімнаті веде до зростання енерговитрат, але не додає комфорту – скло все одно залишиться холодним. Заповнення камер склопакета інертним газом, збільшення кількості скла роблять вікно істотно дорожче, а його світлопропускаючих здатність – нижче. Де ж вихід?

Раз і назавжди вирішити проблему холодних вікон допоможе скло з електрообігрівом, яке виробляє компанія «Thermo Glass». На поверхню скла за спеціальною технологією наноситься суцільне струмопровідне покриття з оксидів металів, яке і виконує функцію нагрівального елементу. Це найтонше покриття – прозоре, непомітне і практично не впливає на світлопроникність, тобто вікно з електрообігрівом за своїм виглядом нічим не відрізняється від звичайного вікна. Збільшення товщини покриття, через яке відбувається подача струму, є тільки по краях скла і приховане за віконними рамами.

Не варто турбуватися, що ви будете опалювати вулицю – одностороння спрямованість випромінювання забезпечується багатошаровою структурою нагрівального елементу Thermo Glass, в тому числі наявністю захисного, відбиваючого і теплоізолюючого шарів, тому тепло не передається назовні. Більш того, струмопровідне покриття надає склу селективні властивості: в холодну погоду навіть у вимкненому стані воно відображає тепло назад у приміщення, а в жарку пору року додатково вирішується і зворотна проблема – скло не пропускає в будинок літню спеку, що дозволяє істотно економити на кондиціонуванні.

Скло з функцією обігріву Thermo Glass абсолютно безпечне, так як покриття і проводка знаходяться всередині склопакета, тому контакт людини з ними і ураження струмом повністю виключені. Додатковий і важливий аспект безпеки полягає в тому, що покриття наноситься на термічно загартоване високоміцне скло, яке значно міцніше звичайного. Навіть розбившись (до чого треба докласти дуже багато зусиль!), воно розпадається на невеликі осколки без гострих граней. Більш того, електропровідне покриття може бути підключеним до системи безпеки, виступаючи в ролі датчика проникнення: якщо цілісність скла порушена, то спрацьовує захист і включається охоронна сигналізація.

Скло з підігрівом Thermo Glass настільки міцне, що не буде зруйноване навіть при миттєвому перепаді температур, наприклад, при попаданні на гарячу поверхню скла холодної води. Унікальність полягає і в тому, що струмопровідний шар має колосальний запас міцності: він здатний витримати температуру 350 градусів і потужність 15 кВт на кв. м, а також перепади напруги до 400 В і зовнішню температуру від -60 до + 400 градусів, що, зрозуміло, значно перевищує необхідні параметри. Саме тому ресурс нагрівального елементу стає практично необмеженим.

Скло Thermo Glass може застосовуватися в будь-яких віконних системах, з усіма типами профілю – дерево, пластик, метал. Воно підходить для додаткового обігріву в комбінації зі звичайними опалювальними приладами або системою теплої підлоги (достатньо потужності 100-200 Вт на кв. М скла) або в якості основного джерела тепла (200-600 Вт / кв. М). Нагрівання можна регулювати залежно від температури скла або повітря в приміщенні.

Тепле скло Thermo Glass дозволяє мінімізувати тепловтрати і відповідно зменшити витрати на опалення. З іншого боку, економічність обумовлена тим, що скло швидко нагрівається до заданої температури і випромінюване ним тепло починає відчуватися практично відразу. Тому обігрів можна включати тільки тоді, коли це необхідно. Додаткові плюси – раціональне використання простору (відсутність опалювальних приладів як таких), а значить – необмежені можливості для дизайну.

 

Склопакети з підігрівом – крок назустріч інноваційним технологіям.

– Однокамерний склопакет.
– Одне низькоемісійне скло.
– Температура нагріву 30-40 °C.
– Підходить для алюмінієвих конструкцій мансардних вікон.
– Відмінний варіант при обмеженій товщині склопакета.

Сучасна архітектура – це дивний симбіоз передових будівельних технологій, які відкривають широкі можливості і естетики скла. Але ж колись було складно уявити, що такий союз можливий (багато в чому через вартість матеріалів) і що скло стане призмою, через яку людина буде дивитися на світ. Але це сталося і тенденція продовжує набирати обертів. Сьогодні в пошані скло з електрообігрівом: воно широко використовується і в склопакетах для вікон, і в якості огороджувальних конструкцій, і навіть як покрівля при обладнанні зимових садів. Професіонали і прості обивателі розгледіли переваги матеріалу і беззастережно віддали йому перевагу. Але ми, дотримуючись принципу “немає межі досконалості”, змогли вивести всі параметри скла з підігрівом на новий рівень. Так з’явилося енергозберігаюче скло Thermo Glass, яке підкорило ринок. Виробництво склопакетів даного типу засноване на унікальній запатентованій технології. Вона дозволяє створювати теплопакет з неперевершеними характеристиками.

01. Опалення.

Виправдовуючи свою назву, склопакети з обігрівом можуть виступати і в якості додаткового джерела тепла, і в якості основного опалення приміщень будь-якого призначення і площі.

 

 

02. Економія електроенергії.

Економія електроенергії. Зрозуміло, що енергозберігаюче скло в склопакеті “харчується” електрикою. Але енергозберігаючі склопакети не дарма названі зберігаючими: вони відсікають від вікна холодне повітря, а значить – мінімізують втрати тепла, що позитивним чином позначається на вартості опалення.

 

 

03. Антиобледеніння.

Теплопакети нагріваються, підвищують температуру стулок і самого окладу, так що у снігу і крижаної кірки немає шансів, плавлення відбувається по всьому периметру поверхні вікна. Заміна звичайного скла в склопакеті на енергозберігаюче дозволить вирішити цю задачу максимально ефективно, без будь-яких зусиль з боку людини.

 

04. Відсутність конденсату.

Скло в патьоках від конденсату через контраст температур всередині і зовні? Забудьте про це. Температура на поверхні скла Thermo Glass вище точки роси, тому утворення конденсату виключено. Все завдяки особливій технології виготовлення склопакетів, яка схожа на ювелірне мистецтво.

 

 

05. Селективність.

Не варто хвилюватися про те, що взимку вам доведеться тримати енергозберігаючі склопакети включеними цілодобово. Вони навіть у вимкненому стані зможуть підтримувати отпимальний мікроклімат, так як ефективно відображають тепло назад у приміщення. Це рівняння діє і в зворотному напрямку в літній період: спеці доступ закритий, у кондиціонера заслужена “відпустка”, а в вашому бюджеті немає прірви під назвою “витрати на кондиціонування”.

 

06. Антивандальна.

Склопакети з підігрівом мають особливу багатошарову структуру, що дозволяє їм залишатися цілими навіть при пошкодженні поверхні. До того ж при руйнуванні скла спрацьовує сигналізація через різку зміну електричного опору. Це дозволяє виграти дорогоцінні хвилини до прибуття допомоги.

 

 

07. Антипрослуховування.

Так, ця функція актуальна не для кожної міської квартири, але ось офісам комерційних організацій купити захист подібного рівня не завадить. Енергозберігаючі склопакети перешкоджають прослуховуванню приміщення за допомогою направленого лазерного променя. До того ж ціна в даному випадку не така вже й висока в порівнянні зі збитками від витоку конфіденційних відомостей.

 

Новий погляд на іновації.

Ми пропонуємо купити те, що сьогодні прийнято називати передовими технологіями, те, про що кричать величезні постери і рекламні проспекти, новий рівень комфорту, який багато в чому визначає існування сучасної людини. За шанс вирватися з пут тривіальності і сірості людина готова заплатити будь-яку ціну. З нами вам не доведеться переплачувати. Ми робимо інноваційні технології доступними.